"Дістало" - масові акції протестів у Львові

5 червня львів’яни анонсують масові акції через “бетонні гетто”, бездіяльність і невиконані обіцянки влади

Рік минув з того часу, як мер Львова Андрій Садовий, разом з чиновниками ЛМР, відвідали вулицю Малоголосківську, обіцяючи зупинити хаотичну забудову району, представити новий ДПТ території, виправити інфраструктурні проблеми, ввести мораторій на будь-які землевідведення чи містобудівні умови, і розповідаючи перед камерами ще багато-багато інших, красивих і правильних речей. 

Мер Львова Андрій Садовий на Малоголосківській

Вчора на фейсбук-сторінці вулиця “Малоголосківська” з’явився пост з опитуванням відносно того, що змінилося за цей час, і тут, напевне, саме той момент, коли картинка варта тисячі слів:

Але проблеми далеко не лише в жителів Малоголосківській, просто їм вдалося краще добитися того, щоб їх почули.

Голоско, Замарстинівська, Мазепи, Топольна, Щурата – всюди люди зіштовхуються з повторенням одного й того ж сценарію:

  • На місці, де передбачена малоповерхова забудова, виростає бетонне гетто на десяток секцій, по 12-15 поверхів;
  • Прибудинкова територія в рази менша від норми і фактично відсутня;
  • Інфраструктура критично перевантажена, або відсутня взагалі;
  • Там де планувалась школа чи садок, виростає черговий “Авалон”;
  • Жодної громадської парковки, немає місця ні для відпочинку, ні для дозвілля. Людям банально не вистачає навіть тротуарів.
  • Махінації з землею, змінами зонінгу, будинки приймаються в експлуатацію без підключення до каналізації – цей список можна продовжувати і продовжувати.

Втомившись від бездіяльності чиновників, ігнорування звернень, брехливих обіцянок Садового і чиновників ЛМР, в умовах, коли безкарність чиновників і свавілля забудовників переходить вже всі розумні межі, ми анонсуємо перекриття доріг і масові протестні акції вже цієї суботу – 5 червня!

І просимо приєднатися до “Дістало-фест!!!” усіх, хто хоче жити в місті для людей, а не бетонному гетто з дворами-парковками, де дітей потрібно возити в школу за 5 кілометрів, а замість сонця у вікно світить лампа з квартири сусіднього ЖК.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *