Вулиця Малоголосківська після дощу

Малоголосківська після дощу: в що перетворюється вулиця через надмірну забудову

Наслідки щільної забудови проявляють в дискомфорті не тільки для людей, не витримує навіть інфраструктура. Через це, після дощу на Малоголосківській можна спостерігати апокаліптичні картини, гідні чергового сезону якогось фільму-катастрофи на мінімалках.

Проблема в тому, що каналізація на розрахована на той рівень навантаження, який створює така велика кількість будинків. І це при тому, що заселені вони лише частково! Колектори прориває, і всі ці потоки виливаються прямо на вулиці і тротуари.

Схили, які розрили в процесі будівництва, ніхто не укріплював, і колосальні об’єми розмитої глини з них, потрапляє прямо в систему. Дерева, які своїми коренями слугували природнім укріпленням, нещадно повирізували.

І через нові будівництва та поступове заселення вже зданих ЖК – ситуація буде тільки погіршуватися!

А до частини будинків, які знаходяться в процесі будівництва, дороги з твердим покриттям не прокладені, і доїзди до них перетворюються в суцільне болото глибиною по коліна дорослій людині.

Якщо у вас є квартира на Малоголосківській, але немає автомобіля – вам ніхто не позаздрить. Дорога додому перетвориться в справжній квест з перешкодами. Про те, що через ці селеві потоки мешканцям регулярно затоплює підвали і вода стоїть там тижнями – думаю можна зайвий раз і не нагадувати.

Ще парочка веселих ЖК «Мурашник» в цьому мікрорайоні – і щасливі інвестори зможуть добиратися в дощ до дверей своїх квартир, хіба що на байдарках.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *