Будівництво на Під Голоско

Урбаністичне пекло Під Голоском – маніфест корупції і безкарності

Хоча максимум уваги зараз звернено в сторону Малоголосківської, поруч є мікрорайон, про який в інфополі говорять значно менше, але зовсім скоро його може чекати ще більш сумна доля, судячи по тому, яка забудова там ведеться.

Далі в публікації ми розповімо вам більше деталей і покажемо фото, дивлячись на які, ви в цьому теж переконаєтеся.

Що не так з будівництвом на Під Голоско?

Якщо коротко, то перелік проблем і порушень в цьому будівельному шабаші наступний:

1. Забудовники відводять під будівництво весь периметр ділянки, залишаючи під інфраструктуру комунальну землю. Тобто, прибудинкової території нема як такої, або вона критично мала для такої кількості квартир.

2. Інвесторів (покупців квартир) обманюють, змінюючи проект в процесі будівництва. Люди купують квартиру в одному будинку, а отримують щось зовсім інше.

3. Залишки території по максимуму закатуються в асфальт/бруківку, дерева відсутні, в кращому випадку залишаються невеликі ділянки трави.

4. Немає прибудинкового подвір’я, немає скверів чи парків, відсутня інфраструктура (школи, дитсадки, амбулаторії), повсюди хаотично паркуються машини (парковки відсутні).

5. Краєвиди на стіну сусіднього будинку, або чуже вікно, до якого можна перелізти по канату з простирадла – на Під Голоско нова нормальність. Скоро 20 метрів між будинками буде за щастя.

Вид на подвір’я будинку. Двір ніяк не дороблять, хоча будинок зданий у 2018 р. Зелених насаджень не передбачається взагалі.

Все настільки переущільнено, що навіть в рекламі це неможливо приховати:

Апофеозом всього цього стали зміни виконавчого комітету ЛМР, затверджені 17 квітня 2020 року. Згідно з цим рішенням, замість двох висоток, на Під Голоско їх тепер буде аж 14-ть!

І це на додачу до тих бетонних трешобудов, які тут вже є. З абсолютно відсутньою інфраструктурою для нормального життя.

Дехто з мешканців детально вивчав генплан, коли вибирав собі будинок. Але тоді там не було вказано 14 будинків по 16-18 поверхів! Щільність настільки критична, що один з забудовників – ТОВ «Львів Буд Покізол» – вказав в містобудівних земельні ділянки, які знаходяться на Виговського (!).

В них просто не вистачає землі під ці задекларовані 14 будинків. Остап Бендер аплодував би стоячи.

І наостанок

29 травня 2020 на засіданні виконкому таки було прийняте рішення про заборону нового будівництва на Під Голоско, у зв’язку з критичною ситуацією в інфраструктурі мікрорайону. Але поки що, враховуючи ситуацію, що склалася, це більше схоже на популізм, а не бажання змінити ситуацію.

Мешканці сподіваються, що у керівництва міста знайдеться політична воля для того, щоб повернути все в нормальне русло. Бо мовчазне сприяння забудовникам призвело до того, що мікрорайон впевнено перетворюється в урбаністичне пекло.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *